Nepoddávej se zoufalství!!

31. ledna 2012 v 18:36 | Verinka |  My work
Ano! Je to tak.. jsi zamilovaný(á), ale je ti jasné, že on(a) tě prostě nebude chtít?.. Chceš jít třeba na gympl, ale jsi naprosto zoufalá z toho, že i jiní jsou lepší než ty a že prostě přijímačky neuděláš?.. Jsi zoufalá z toho, že tě učitelka právě vyvovala a ty absolutně nic neumíš?.. Nepoddávej se tomu.. kdesi jsem totiž četla (a mám dokázaný, že je to pravda) , že myšlenky mají neuvěřitelnou moc.. ! Takže pokud budeš v naprostém zoufalství říkat, že to nezvládneš, že se nikam nedostaneš, že ten "dotyčný(á) si tě nikdy nevšimmne, může se to doopravdy stát.
Zkrátka, je to tak, že si tu svou myšlenku zakóduješ natolik silně, že už jí naprosto věříš a nepřipouštíš jiný možnosti. Tím pádem tenhle pocit nějak už "vyzařuje".. a opravdu se tak stane..
Co z toho plyne?.. Mysli pozitivně!.. Řekni si: " však já to zvládnu" nebo "určitě si mě všimne".. a uvidíš, jak to najednou všechno půjde!
Ovšem jsou zkrátka dny, kdy to prostě nejde.. už od rána je všechno na nic, jen se probudíš, vyliješ čaj, zapomeneš si vzít nějakou důležitou věc.. a je to v kelu.. S tím člověk už nic nenadělá ani pozitivním myšlením, protože momentálně ani pozitivně myslet nejde! V tomhle případě je vhodný si zalézt někam do koutku, abychom třeba neřekli nějaké osobě, na které nám záleží něco, čeho by jsme později litovali. Ve vzteku a zoufalství totiž člověk udělá věci, které by ho ani ve snu nenapadly a tyto věci později dlóóuho urovnávají zase zpátky do starých kolejí..
Ale o čem by byl život, kdyby nějaké smolné dny nebyly?.. Nakonec ten den stejně není tak hrozný, jak se zdá zrovna v tu chvíli. Po pár týdnech se tomu dni budeš smát s přáteli:)..

©Verinka - autorská práva na tento článek → Kopíruj pouze se zdrojem!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 BM BM | E-mail | Web | 31. ledna 2012 v 18:45 | Reagovat

Děláš něco zajímavého? Tak mně nech udělat s Tebou rozhovor pro můj blog. Tady máš přihlašovací formulář ->http://the-problems.blog.cz/1201/jsi-zajimava-tak-mne-nech-udelat-s-tebou-rozhovor

Děkuji Tvoje BM

2 Sweetest life Sweetest life | Web | 31. ledna 2012 v 18:54 | Reagovat

Pěkné... :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama