Horoskopy na 31.1.2o12 aneb vysvědčení

30. ledna 2012 v 20:59 | Admin |  Other
Nu.. tak dávám sem horoskopy na zítřek.. třeba si z toho vyvodíte, jaké bude vízo a odměny.. popřípadě "neodměny".. :D Teda doufám, že se rozdává vízo vám všem 31.? :D Takže.. Na horoskopy najedete, když kliknete na obrázek "horoskops":))


Beran:
Můžete dostat finanční injekci. Nebude to přímo koňská dávka, ale díky ní už nebudete v mínusu. Můžete se dočkat mimořádné odměny, nebo dokonce zvýšení platu. Stále pociťujete dopady vánočních výdajů, takže příspěvek přivítáte s otevřenou náručí.

Býk:
Býci se budou věnovat rodinným záležitostem. Uděláte si čas, v klidu se posadíte a popovídáte si o radostech i strastech. Když projevíte dostatek porozumění, svěří se vám ratolesti i s nejtajnějšími problémy a tužbami. Společný večer vás stmelí.

Blíženci:
Doléhá na vás skutečnost, že za sebou máte první měsíc nového roku. Dumáte, jestli vaše předsevzetí nevyšuměla do ztracena jako silvestrovské šampaňské. Když k sobě budete upřímní, dojdete k poznání, jaké hodnoty jsou pro vás skutečně důležité.

Rak:
Dnešek není příliš nakloněn tvůrčímu rozletu. Naopak bude vhodné věnovat se čistě rutinním činnostem, které vyžadují značnou dávku trpělivosti. Máte mimořádně velkou šanci, že je s úspěchem dotáhnete do konce a ani se u toho nebudete moc otravovat.

Lev:
Chcete se kulturně vyžít a při té příležitosti se i tak trochu předvést. Rádi na sebe strháváte pozornost, zvlášť příslušníků opačného pohlaví. Nejlepším dějištěm pro to bude taneční parket, kde budete moci ukázat dokonalou vizáž a ladnost pohybů.

Panna:
Pracovní invence si u vás dnes vzala dovolenou. Zaběhnuté úkoly plníte jen ze setrvačnosti. Bude vám to ale dělat dobře, stereotyp je dnes pro vás to pravé. Pamatujte však, že od preciznosti můžete lehce sklouznout k nesnesitelnému puntičkářství.

Váhy:
Nebudou vám scházet dobré nápady, jak byste učarovali opačnému pohlaví. Co se zdá originální vám, může na druhého působit rozpačitě. Křečovitost každého spíš odradí, věřte kouzlu své osobnosti. Vrozený šarm Vah vás nezradí, budete slavit úspěchy.

Štír:
Chcete-li zabránit lavině výčitek, měli byste se věnovat partnerovi. Nemá svůj den a dáte-li mu možnost, zahrne vás výčtem nespravedlností. Střádal je v sobě už hodně dlouho a vyčte vám první poslední. Ruku na srdce, nejste v tom tak docela nevinně.

Střelec:
Rozhodnete se vytvořit si pojistku, která vám zaručí klidný spánek a zmírní obavy z nejisté budoucnosti. Může se to týkat oblasti finančních rezerv a úspor, pravidelného vedlejšího příjmu, připojištění, atd. Zamyslete se, kde vás bota nejvíc tlačí.

Kozoroh:
Úterý je příznivým dnem pro vaše vztahy. Nic nebrání tomu, abyste si užili nezapomenutelné chvíle s vaším milým, rodinou nebo přáteli. Táhne vás to víc do rodinného kruhu, do samoty ve dvou s partnerem, nebo ven mezi kamarády? Stačí si jen vybrat!

Vodnář:
Původně jste na dnešek plánovali velký úklid, doma se ale váš plán setká s odmítavou reakcí. Všichni ještě odpočívají po předvánoční generálce. Nakonec to uznáte a rádi se necháte zviklat. Hloubkové smýčení odložíte na neurčito, nejlépe až na jaro.

Ryby:
S protějškem proberete blízkou budoucnost. Od plánování zimní dovolené se můžete dostat až do tajemných zákoutí vašeho vztahu. Možná najdete odvahu zeptat se na otázky, které vás trápí už delší dobu. Jste připraveni slyšet i nepříjemnou odpověď?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dawn Dawn | Web | 30. ledna 2012 v 21:55 | Reagovat

Finanční injekce, odměna.... Hmm, berani (jako já :D) budou mít asi super vysvědčení :D (já jo :D)

2 Domi:) Domi:) | Web | 30. ledna 2012 v 22:19 | Reagovat

Promiň, ale nespřátelím, nezlob se:)

3 Dawn Dawn | Web | 31. ledna 2012 v 14:43 | Reagovat

Ahoj, jak se máš? ;)  A co výzo? ;) Doufám že fajn :D Prosímtě, mám na tebe takovou prosbu... Neudělala bys mi nový dess? Ty děláš hrozně hezký ;) Jestli ano, napiš mi to prosím na blog, já ti napíšu "podrobnosti" :D Jestli ne, nezlobím se =)

4 Hermionka affs Hermionka affs | Web | 31. ledna 2012 v 17:29 | Reagovat

Supr horoskop

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama