Horoskopy na 27.1.2012

27. ledna 2012 v 7:00 | Admin |  Other
Beran:
Nemůžete si pomoci. Žárlíte na svůj atraktivní protějšek. Všude vzbuzuje pozornost a vy jste vůči němu spíš v pozadí. To chcete změnit. Partner tu má být hlavně pro vás, společnosti okolo si má všímat až pak. Zapracujete na tom, aby vám více rozuměl.

Býk:
Máte dobrou náladu. Aby také ne! Nový vztah se bude slibně rozvíjet. Takže si večer po práci najdete dost času, abyste byli spolu. Je jedno, jestli budete ve společnosti, v kině, nebo doma. Důležité je být spolu bok po boku a přitom se držet za ruce.

Blíženci:
Nechcete hned vyložit všechny karty. Svou lásku budete tajit, abyste měli čas o ni pečovat a abyste svého partnera nezbavili jistoty. To je pro vás dobré, protože si můžete lépe užívat s přáteli. I když se budete bavit o vztazích, nikdo nic netuší.

Rak:
Můžete se těšit na finanční podporu od partnera. Pokud vám chyběly peníze, tak na tom budete lépe. Můžete jít nakupovat nebo si užívat příjemného večera. Po boku protějšku bude ale vše nejlepší. Přistupujete k sobě něžně a chápete vše, co děláte.

Lev:
V rodině se dočkáte pochvaly. Možná i na pracovišti nebo mezi přáteli. Udělali jste spoustu věcí, a podpora tak bude na správném místě. Lidé si vás váží, což vás těší. Protějšek se vám přizná, že ho něco takového blaží, a bude otevřen milostným hrám.

Panna:
Dnes byste měli umět hledat. Pak totiž určitě najdete blízkou duši. Nejčastěji na pracovišti, kde si dnes během práce povídáte o milostných vztazích. Pokračovat v tom chcete i během odpoledne, protože ještě nemáte vylité srdce. Pocítíte uvolnění.

Váhy:
Budete pevní jako skála. Projevíte trpělivost, se kterou zvládnete vyřešit jakýkoli problém. Jste klidní, a protože se nenecháte znervóznit, dosáhnete zisku. Nevadí vám pracovat déle, protějšek má stejné záměry. Pak se dostanete k večerní zábavě.

Štír:
V práci se vyplatí hledat na místech, kde to normálně neděláte. Najdete ztracený dokument, který je důležitý a chyběl vám. Pak už nemusíte být nervózní. Získáte pocit jistoty, který na vás vaše okolí obdivuje. S protějškem si večer pořádně užijete.

Střelec:
Poctivá práce a neúnavnost se vám vyplatí. V práci máte naději na bonusy, které vylepší vaši finanční situaci. Proto si už dopředu plánujete, co je důležité nakoupit. Stále se dají využít slevy na oblečení i pomůcky. Pro partnera můžete mnohé udělat.

Kozoroh:
Prokážete svou odolnost. Šéf si vás vyžádá na kobereček, kde se budete zpovídat z chyb. Brzy se ukáže, že jste vše udělali podle svého nejlepšího vědomí. Budete mít proto důvod radovat se ze života. Protějšek se dnes s vámi také chce pořádně pobavit.

Vodnář:
Máte dobrou náladu. Užijete si veselého špičkování nejen v práci, ale i doma. Máte spoustu vtipných nápadů a okolí se může potrhat smíchy. Když se dohadujete s partnerem, je to také veselé. Ve všem ale chcete jen vyhrávat, je pro vás velmi důležité.

Ryby:
Využijte svou chuť k jídlu. Pracovní oběd vám přinese nové možnosti, získáte finance i nové pracovní projekty. Proto nic nenecháte náhodě a snažíte se, seč vám síly stačí. Vaši spokojenost si večer užije i váš protějšek. Máte náladu na něžnosti.

Zdroj: Novinky.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama