Horoskopy na 26.1.2012

26. ledna 2012 v 12:00 | Admin |  Other
Beran:
Dnes můžete být klidní. Vaše rodina si polepší. Vy nebo váš partner máte naději na zisk. Potom pro vás bude situace hned veselejší. Dá se lépe prodávat i nakupovat. Toho můžete využít při obchodních nabídkách. S partnerem máte čas i na odpočinek.
Býk:
Umíte zavětřit dobrou šanci. Obdiv kolegů využijete ke svému prospěchu. Na celé okolí dokážete zapůsobit v oblasti citů, také však díky finančním schopnostem. Obojí se vyvažuje, proto je důležité, čeho dnes chcete dosáhnout. Zisk, nebo zamilovanost?
Blíženci:
Dlouho se připravujete a dáváte to v práci najevo. Míříte na rande. Už od začátku budete vědět, že nelitujete. Milostná schůzka se vydaří. S osobou, kterou před sebou máte, si rozumíte a sdílíte stejné koníčky. Hlavně si však sedí vaše feromony.
Rak:
Budete přemýšlet, co je správné udělat. Bývalý protějšek je nějak naměkko. Přijde k vám s prosíkem, abyste se k němu vrátili. Hodně záleží na tom, jak se k vám tehdy zachoval a jak v současné době žije. Pak mu dáte najevo, že o tom budete uvažovat.
Lev:
Některé situace vypadaly jen jako dětská hra. Teď však pocítíte tu pravou skutečnost. Začnete prožívat opravdový vztah. Jste toho plní ve svém zaměstnání i při setkání s kamarádkami odpoledne. Máte všechny předpoklady k prožití erotického večera.
Panna:
Máte praktické sklony. Objevíte nový zdroj zisku. Ať půjde o práci navíc, či investice, vždy chcete mít všechno kryté. Vaši inteligenci ocení protějšek, který vám hodně důvěřuje. I tak delikátní věc, jako jsou peníze, ovlivňuje váš milostný vztah.
Váhy:
Je na vás spolehnutí. Proto vytvoříte důvěryhodnou atmosféru jak v práci, tak i ve vztahu. Kolegové vám v práci svěřují úkoly, na které si může troufnout jen málokdo. S partnerem se rádi zavřete doma a budete si užívat pohody. K tomu patří i něžnost.
Štír:
Víte, že člověk má být na vše připraven. Proto využijete partnerovy dobré nálady k tomu, abyste ho k něčemu přemluvili. Týká se to vašeho soukromí a všechno je tak trochu spojeno s financemi. Půjde vám to překvapivě dobře, ale jen přes překážky.
Střelec:
Dnes vám bude příjemně mezi lidmi. V práci toho zvládnete dost, tak proč si večer nevyrazit? Setkání s přáteli bude veselé a užijete si dosyta i koketování. Řečí těla dokážete naznačit opravdu hodně, takže se pro vás bude situace slibně vyvíjet.
Kozoroh:
Důvěra ve vlastní síly je správná. Náročnou práci, hlavně v oblasti administrativy a skladů, zvládáte dobře. Vaše inteligence je na vrcholu a všichni vás díky tomu chválí. Partner na tom není jinak a dokáže vás ocenit. Vy ho budete také obdivovat.

Vodnář:
Své vlastnosti využíváte dobře. Dokážete uchlácholit přítele, když se mu zrovna v práci nebo ve vztahu nedaří. Vaše pochopení je pro něj balzám a vytváří mezi vámi silné pouto. Pochopení si užíváte i večer, kdy se něžně chováte ke svému protějšku.

Ryby:
Sepíšete výhodnou smlouvu. Je celkem jedno, jestli se bude týkat práce, nebo nemovitostí. Brzy vám určitě přinese značný finanční zisk. Pokud je důležitá, nezapomenete ji konzultovat s partnerem. Nechcete mít mezi sebou nesrovnalosti a tajnosti.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dawn Dawn | Web | 26. ledna 2012 v 15:40 | Reagovat

Super, moje rodina si polepší, to není nikdy na škodu :D :D Ale horoskopům moc nevěřím.... No, ne že bych byla přímo fanynka Jima, ale jeho filmy mám moc ráda, mohla bych se na ně koukat pořád dokola :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama