Leden 2012

Zoufalství z lásky - báseň

31. ledna 2012 v 18:49 | Verinka |  My work
1....
Od té doby, co tu jsi,
žiju jak ryba bez vody.
Žiju, jak loďka na dně oceánu,
protože vím, že na tě nedosáhnu.
Vím taky, že tě nikdy nebudu mít,
děkuju aspoň za to, že o tobě můžu snít.

Sny, mi nikdo nevezme,
v těch snech, ani tebe ne.
Bohužel, realita už je jiná,
vím, že láska k někomu jinémuv tobě dřímá.
Ke mně, v životě nic cítit nebudeš,
snad proto, že někde jinde seš.
Také proto, že věk nás dělí,
či proto, že oba nejsme dost smělí.

Možná se někdy dozvíš,
co k tobě citím já,
avšak z tvé strany,
láska zůstane navždy neopětovaná..

©Verinka - autorská práva na tento článek → Kopíruj pouze se zdrojem!

Nepoddávej se zoufalství!!

31. ledna 2012 v 18:36 | Verinka |  My work
Ano! Je to tak.. jsi zamilovaný(á), ale je ti jasné, že on(a) tě prostě nebude chtít?.. Chceš jít třeba na gympl, ale jsi naprosto zoufalá z toho, že i jiní jsou lepší než ty a že prostě přijímačky neuděláš?.. Jsi zoufalá z toho, že tě učitelka právě vyvovala a ty absolutně nic neumíš?.. Nepoddávej se tomu.. kdesi jsem totiž četla (a mám dokázaný, že je to pravda) , že myšlenky mají neuvěřitelnou moc.. ! Takže pokud budeš v naprostém zoufalství říkat, že to nezvládneš, že se nikam nedostaneš, že ten "dotyčný(á) si tě nikdy nevšimmne, může se to doopravdy stát.
Zkrátka, je to tak, že si tu svou myšlenku zakóduješ natolik silně, že už jí naprosto věříš a nepřipouštíš jiný možnosti. Tím pádem tenhle pocit nějak už "vyzařuje".. a opravdu se tak stane..
Co z toho plyne?.. Mysli pozitivně!.. Řekni si: " však já to zvládnu" nebo "určitě si mě všimne".. a uvidíš, jak to najednou všechno půjde!
Ovšem jsou zkrátka dny, kdy to prostě nejde.. už od rána je všechno na nic, jen se probudíš, vyliješ čaj, zapomeneš si vzít nějakou důležitou věc.. a je to v kelu.. S tím člověk už nic nenadělá ani pozitivním myšlením, protože momentálně ani pozitivně myslet nejde! V tomhle případě je vhodný si zalézt někam do koutku, abychom třeba neřekli nějaké osobě, na které nám záleží něco, čeho by jsme později litovali. Ve vzteku a zoufalství totiž člověk udělá věci, které by ho ani ve snu nenapadly a tyto věci později dlóóuho urovnávají zase zpátky do starých kolejí..
Ale o čem by byl život, kdyby nějaké smolné dny nebyly?.. Nakonec ten den stejně není tak hrozný, jak se zdá zrovna v tu chvíli. Po pár týdnech se tomu dni budeš smát s přáteli:)..

©Verinka - autorská práva na tento článek → Kopíruj pouze se zdrojem!

Muse.. :)

31. ledna 2012 v 18:13 | Admin |  Hudba
Projížděla jsem soundracky Stmívání.. a našla písničku, od kapely Muse.. pak jsem si pustila i nějaké další jejich písničky a docela se mi líbí.. myslím.. že jsem změnila styl poslouchání hudby.. dřív sem jela jen na takovém tu, co hrajou na Kisshády + rap.. :))
Poslechněte si teda Muse!
Vysvědčení

31. ledna 2012 v 18:05 | Admin |  My talking
Ahoooj.. tak co vy a vysvědčení?.. U mě naprostá parádička.. ! Jen jedna dvojka.. asi pujdu važně na gympl.. :D
Ale mám z toho strach.. hlavně z přijímaček.. sem takovej nervák.. :D
Tak tedy npiště co vy a výzo.. kam se chystáte .. a tak:)

Horoskopy na 31.1.2o12 aneb vysvědčení

30. ledna 2012 v 20:59 | Admin |  Other
Nu.. tak dávám sem horoskopy na zítřek.. třeba si z toho vyvodíte, jaké bude vízo a odměny.. popřípadě "neodměny".. :D Teda doufám, že se rozdává vízo vám všem 31.? :D Takže.. Na horoskopy najedete, když kliknete na obrázek "horoskops":))

Design

30. ledna 2012 v 20:09 | Admin |  Designs
Ahoj.. no tak abych tu aspoň něco "prskla" .. tak jsem vyrobila jeden nový dess.. Můžete se podívat:)) Stačí kliknout na odkaz "graphic" :))

My day 30.1.2o12

30. ledna 2012 v 18:24 | Verinka |  My talking
Ahoj.. no .. tak dneska to vážně suprově začalo.. asi tak hodinu a půl sem seděla v autě v koloně.. takže suprr! :D
Ale pak už pohodička.. ve škole sranda.. a zítra vízo! Wuaa.. :D Omlouvam se, že jsem semka nic nedala, ale jaksi sem to nepostíhala, slibuju, že zítra to napravím! :)) Zatím se mějte krásně papa:)

Jak Harry Potter rostl

29. ledna 2012 v 12:50 | Admin |  Harry Potter
Podívejte se, jak Harry Potter (Daniel Radcliffe) postupně rostl v jendotlivých dílech:)) Klikni na celý článek

Prohlížejte

29. ledna 2012 v 12:07 | Verinka |  Designs
Nazdárek! Usmívající se No tak jsem vyrobila takové dva designy.. jsou nic moc, ale můžete se na ně podívat a okomentovat.. popř. říct co zlepšit a tak.. :)) Na stránku s těmi designy najedete kliknutím na položku "graphic"

Designy na přání

28. ledna 2012 v 18:01 | Admin |  Other
No.. tak jsem si řekla, že budu vyrábět designy pro ostaní blogy.. ty moje jsou takový jednoduchý.. ale líbí se mi.. a koukám že vám taky.. Takže postupně je tu budu ukazovat.. vždycky bude taková malá "aukce" o design... :) Zde je odkaz na stránku, na které budou designy prezentovány - pro lepší orientaci.. Usmívající se
Zatím se mějteLíbající

Nový design

28. ledna 2012 v 15:50 | Verinka
No, tak jsem tu udělala nový.. design.. je celkem fajnovej.. na to, že sem ho dělala já.. Smějící se
Co na něj říkáte vy?.. Mrkající

Meme 3 SK

28. ledna 2012 v 15:49 | Admin |  Meme comics(sk)

Meme 3 original

28. ledna 2012 v 15:45 | Admin |  Meme comics ORIGINAL
Tak tohle mě rozsekalo.. ! Smějící se Nejdřív ty první tři obrázky jakože "co to je?Nerozhodný" A pak ten poslední obrázek, takovej rozsek.. Smějící se

Zemi těsně minul asteriod

28. ledna 2012 v 11:41 | Admin
Asi jedenáctimetrový asteroid v pátek odpoledne proletěl neobvykle blízko Země. Z pozemského pohledu se o blízké setkání sice nejedná, proletěl ve vzdálenosti 60 tisíc kilometrů, ale přesto je to jedno z největších přiblížení asteroidu k Zemi za poslední dobu.
Nejblíže Zemi byl vesmírný kámen nazvaný 2012 BX34 okolo 16. hodiny odpoledne. Přiblížil se zhruba v pětině vzdálenosti Měsíce od Země. Lidé nemusejí mít žádné obavy, zdůrazňují astronomové.
"Je to jedno z nejbližších zaznamenaných přiblížení k Zemi. Jedno z 20 nejbližších, ale pořád je dostatečně daleko," řekl BBC americký vesmírný expert Gareth Williams.
Původní výpočty ale hovořily o tom, že se asteroid přiblíží již na vzdálenost 20 tisíc kilometrů, ocitl by se tak tedy ve dráze satelitů. Přestože asteroid nebyl vidět pouhým okem, již amatérští astronomové ale měli možnost jej spatřit.

Zdroj: Novinky.cz

Víkend je tady..

27. ledna 2012 v 20:14 | Verinka |  My talking
Ahóój ! Usmívající se
Tak doufám, že si náležitě užijete víkend! :))
Já určitě ano..
Co bych vám řekla, že je novýho.. tak nejspíš, že v dubnu mě čekají přijímačky na střední školy.. mám z toho trochu trauma.. Plačící
A navíc jsem se rozhodla, že po základce - což bude za půl roku - si nechám udělat pierc do obočí .. Takovej malinkej.. nic obrovkýho.. to bych ani za boha nechtěla.. Nerozhodný
Jo a ještě plánuju vymyslet nějakej novej dess.. tohle byl jen takovej provizorní - ještě ho tu chvíli nechám a pak to zkusím vylepšit, popřípadě celý vyměnit! Táák, toť zatím všechno, mějte se Famfárově.. :DDSmějící seLíbající

Bleskovka 1

27. ledna 2012 v 20:02 | Verinka
Ahoj, tak dneska tu "připlesknu" aspoň jednu bleskovku.. Moje odměna za bleskovku bude ale trochu jiná, než diplomky.. :)) Přeci jenom už jsem starší a diplomky mě nebaví.. Rozpačitý..Smějící se Moje odměna je, že pro první tři místa si dám na blog někam na viditelný místo asi tak na týden, jejich odkazy na www.stránky (teda vlastně taková propagace) :)) Berete?Mrkající

1)Tvoje jméno
2) Věk
3) Jakou barvu má tričko, co máš právě na sobě? :D
4) Nejoblíbenější film
5)Vyber: a) Pes/Kočka
b) Modré oči/Hnědé oči
c) Nova/Prima
6)Oblíbená barva
7)Oblíbená část oděvu? (myslím jako např. boty,tričko,bunda,čepice,..)
+nezapomeň přidat svůj odkaz na www.stránky (stačí do webu) :)Večerní TV program

27. ledna 2012 v 14:00 | Admin |  Other
Noo.. tak víken tady, můžeme se koukat do noci na telku.. tady máte přehled :)) Všechno je od 20:00Smějící se

ČT 1 - Vyprávěj
Nova - Pán Domu
Prima - Škola Superhrdinů - doporučuju :DMiro Šmajda - Fotky

27. ledna 2012 v 11:11 | Verinka |  Images and photos
Nějaké fotky Mira Šmajdy.. ! Snad se budou líbit (Mrkající)

Horoskopy na 27.1.2012

27. ledna 2012 v 7:00 | Admin |  Other
Beran:
Nemůžete si pomoci. Žárlíte na svůj atraktivní protějšek. Všude vzbuzuje pozornost a vy jste vůči němu spíš v pozadí. To chcete změnit. Partner tu má být hlavně pro vás, společnosti okolo si má všímat až pak. Zapracujete na tom, aby vám více rozuměl.

Býk:
Máte dobrou náladu. Aby také ne! Nový vztah se bude slibně rozvíjet. Takže si večer po práci najdete dost času, abyste byli spolu. Je jedno, jestli budete ve společnosti, v kině, nebo doma. Důležité je být spolu bok po boku a přitom se držet za ruce.

Blíženci:
Nechcete hned vyložit všechny karty. Svou lásku budete tajit, abyste měli čas o ni pečovat a abyste svého partnera nezbavili jistoty. To je pro vás dobré, protože si můžete lépe užívat s přáteli. I když se budete bavit o vztazích, nikdo nic netuší.

Rak:
Můžete se těšit na finanční podporu od partnera. Pokud vám chyběly peníze, tak na tom budete lépe. Můžete jít nakupovat nebo si užívat příjemného večera. Po boku protějšku bude ale vše nejlepší. Přistupujete k sobě něžně a chápete vše, co děláte.

Lev:
V rodině se dočkáte pochvaly. Možná i na pracovišti nebo mezi přáteli. Udělali jste spoustu věcí, a podpora tak bude na správném místě. Lidé si vás váží, což vás těší. Protějšek se vám přizná, že ho něco takového blaží, a bude otevřen milostným hrám.

Panna:
Dnes byste měli umět hledat. Pak totiž určitě najdete blízkou duši. Nejčastěji na pracovišti, kde si dnes během práce povídáte o milostných vztazích. Pokračovat v tom chcete i během odpoledne, protože ještě nemáte vylité srdce. Pocítíte uvolnění.

Váhy:
Budete pevní jako skála. Projevíte trpělivost, se kterou zvládnete vyřešit jakýkoli problém. Jste klidní, a protože se nenecháte znervóznit, dosáhnete zisku. Nevadí vám pracovat déle, protějšek má stejné záměry. Pak se dostanete k večerní zábavě.

Štír:
V práci se vyplatí hledat na místech, kde to normálně neděláte. Najdete ztracený dokument, který je důležitý a chyběl vám. Pak už nemusíte být nervózní. Získáte pocit jistoty, který na vás vaše okolí obdivuje. S protějškem si večer pořádně užijete.

Střelec:
Poctivá práce a neúnavnost se vám vyplatí. V práci máte naději na bonusy, které vylepší vaši finanční situaci. Proto si už dopředu plánujete, co je důležité nakoupit. Stále se dají využít slevy na oblečení i pomůcky. Pro partnera můžete mnohé udělat.

Kozoroh:
Prokážete svou odolnost. Šéf si vás vyžádá na kobereček, kde se budete zpovídat z chyb. Brzy se ukáže, že jste vše udělali podle svého nejlepšího vědomí. Budete mít proto důvod radovat se ze života. Protějšek se dnes s vámi také chce pořádně pobavit.

Vodnář:
Máte dobrou náladu. Užijete si veselého špičkování nejen v práci, ale i doma. Máte spoustu vtipných nápadů a okolí se může potrhat smíchy. Když se dohadujete s partnerem, je to také veselé. Ve všem ale chcete jen vyhrávat, je pro vás velmi důležité.

Ryby:
Využijte svou chuť k jídlu. Pracovní oběd vám přinese nové možnosti, získáte finance i nové pracovní projekty. Proto nic nenecháte náhodě a snažíte se, seč vám síly stačí. Vaši spokojenost si večer užije i váš protějšek. Máte náladu na něžnosti.

Zdroj: Novinky.cz

Stmívání - Obsah

26. ledna 2012 v 18:49 | Verinka |  My work
Ahoj, měla jsem do školy úkol, napsat obsah nějaké knížky.. Tak mě napadlo, že bych to mohla hodit i semUsmívající se
Viz. Celý článek

My day 26.1.2o12

26. ledna 2012 v 15:39 | Verinka |  My talking
Ahooj všichni, tak dneska nevím, jak to všechno postíhám.. hlavně teda ten blog, protože nejdřív budu muset jít hlídat synovce, učit se chemii a pak se nejspíš pudu podívat za kámoškou, protože se přestěhovala blííže k námSmějící se
Ale k večeru sem určitě ještě neco hodím! :)

Horoskopy na 26.1.2012

26. ledna 2012 v 12:00 | Admin |  Other
Beran:
Dnes můžete být klidní. Vaše rodina si polepší. Vy nebo váš partner máte naději na zisk. Potom pro vás bude situace hned veselejší. Dá se lépe prodávat i nakupovat. Toho můžete využít při obchodních nabídkách. S partnerem máte čas i na odpočinek.
Býk:
Umíte zavětřit dobrou šanci. Obdiv kolegů využijete ke svému prospěchu. Na celé okolí dokážete zapůsobit v oblasti citů, také však díky finančním schopnostem. Obojí se vyvažuje, proto je důležité, čeho dnes chcete dosáhnout. Zisk, nebo zamilovanost?
Blíženci:
Dlouho se připravujete a dáváte to v práci najevo. Míříte na rande. Už od začátku budete vědět, že nelitujete. Milostná schůzka se vydaří. S osobou, kterou před sebou máte, si rozumíte a sdílíte stejné koníčky. Hlavně si však sedí vaše feromony.
Rak:
Budete přemýšlet, co je správné udělat. Bývalý protějšek je nějak naměkko. Přijde k vám s prosíkem, abyste se k němu vrátili. Hodně záleží na tom, jak se k vám tehdy zachoval a jak v současné době žije. Pak mu dáte najevo, že o tom budete uvažovat.
Lev:
Některé situace vypadaly jen jako dětská hra. Teď však pocítíte tu pravou skutečnost. Začnete prožívat opravdový vztah. Jste toho plní ve svém zaměstnání i při setkání s kamarádkami odpoledne. Máte všechny předpoklady k prožití erotického večera.
Panna:
Máte praktické sklony. Objevíte nový zdroj zisku. Ať půjde o práci navíc, či investice, vždy chcete mít všechno kryté. Vaši inteligenci ocení protějšek, který vám hodně důvěřuje. I tak delikátní věc, jako jsou peníze, ovlivňuje váš milostný vztah.
Váhy:
Je na vás spolehnutí. Proto vytvoříte důvěryhodnou atmosféru jak v práci, tak i ve vztahu. Kolegové vám v práci svěřují úkoly, na které si může troufnout jen málokdo. S partnerem se rádi zavřete doma a budete si užívat pohody. K tomu patří i něžnost.
Štír:
Víte, že člověk má být na vše připraven. Proto využijete partnerovy dobré nálady k tomu, abyste ho k něčemu přemluvili. Týká se to vašeho soukromí a všechno je tak trochu spojeno s financemi. Půjde vám to překvapivě dobře, ale jen přes překážky.
Střelec:
Dnes vám bude příjemně mezi lidmi. V práci toho zvládnete dost, tak proč si večer nevyrazit? Setkání s přáteli bude veselé a užijete si dosyta i koketování. Řečí těla dokážete naznačit opravdu hodně, takže se pro vás bude situace slibně vyvíjet.
Kozoroh:
Důvěra ve vlastní síly je správná. Náročnou práci, hlavně v oblasti administrativy a skladů, zvládáte dobře. Vaše inteligence je na vrcholu a všichni vás díky tomu chválí. Partner na tom není jinak a dokáže vás ocenit. Vy ho budete také obdivovat.

Vodnář:
Své vlastnosti využíváte dobře. Dokážete uchlácholit přítele, když se mu zrovna v práci nebo ve vztahu nedaří. Vaše pochopení je pro něj balzám a vytváří mezi vámi silné pouto. Pochopení si užíváte i večer, kdy se něžně chováte ke svému protějšku.

Ryby:
Sepíšete výhodnou smlouvu. Je celkem jedno, jestli se bude týkat práce, nebo nemovitostí. Brzy vám určitě přinese značný finanční zisk. Pokud je důležitá, nezapomenete ji konzultovat s partnerem. Nechcete mít mezi sebou nesrovnalosti a tajnosti.

Ron Weasley

26. ledna 2012 v 9:00 | Admin |  Harry Potter
Začalo to takhle:


A skončilo takhle:

♥♥

Yesman ke stažení na ulozto

25. ledna 2012 v 20:00 | Admin |  Ke stažení - Odkazy
Yesman!!! To je mazecká ultrakomedie s Jimmem Carrym.. a kde je Jim Carry, tam je i sranda.. :D Takže tu funkční odkaz ke stažení:))

Ulozto - Yesman

Jimm Carey - Funny video

25. ledna 2012 v 19:41 | Admin |  Videa
Moje nejoblíbenější video Jimm Careyho.. Určitě se na něj podívejte až do konce.. je to nejlepší! Nejlepší je 2:18.. :D


My day 25.1.2011

25. ledna 2012 v 19:34 | Admin |  My talking
Dneska byl uplně pohodovej den.. což je vlastně každá středa (máme pohodový hodiny ve škole).. No tak ve škole pohodička dvě ájiny, čeština (šli jsme na počítače).. a tak.
Po škole chodím do sboru zpívat.. až na to že sou tam někdy hrozný písničky je to sranda.. Smějící se
+učím se hrát na kytaru..
Co víc k dnešku říct.. snad jen Carpe diem (užij dne) Mrkající

Soundrack Twilight

25. ledna 2012 v 19:07 | Verinka |  Hudba
Jsou to ty nejznámější.. ! :)) Snad se líbí

Daniel Radcliffe alias Harry Potter

25. ledna 2012 v 13:00 | Admin |  Harry Potter
Úžasná fotka!!

Upozornění: Tento článek je přednastavený!

Meme 2 Original

25. ledna 2012 v 11:11 | Admin |  Meme comics ORIGINAL

Upozornění: Tento článek je přednastavený

Bella and Edward

25. ledna 2012 v 9:00 | Admin |  Images and photos
Nejkrásnější! Líbající

Upozornění: Článek je přednastaven!

Hackeří chystají útok na Facebook

25. ledna 2012 v 5:00 | Admin
Internet se v posledních dnech proměnil v kybernetické bojiště, kde si hackeři z hnutí Anonymous kvůli zablokování serveru Megaupload vyřizují účty s úřady, nahrávacími společnostmi i s ochránci autorských práv. Podle vzkazu zveřejněného na serveru Youtube chtějí demonstrovat svoji sílu útokem na sociální síť Facebook!

Informace zpracovány z Novinky.cz

Upozornění: Tento článek je přednastavený!

Meme 2 SK

24. ledna 2012 v 19:15 | Admin |  Meme comics(sk)Diplomek od Dawn

24. ledna 2012 v 19:07 | Admin |  Other
Tento diplomek je od Dawn za spřátelení.. Tímto děkuju, je opravdu nádhernej! :)

První úspěch blogu

24. ledna 2012 v 19:02 | Admin |  Mr Blog
Hi everybody! .. Tak si po internetu surfuji a hledám nějaká nový meme, který bych sem hodila a co nenajdu! - Hned na první místě v Google vyhledávači obrazek mého vlastnoručně vyrobeného meme z mého blogu!.. Potěšilo mě to! Jen tak dál, jen tak dál.. Smějící se
ÁÁNO! :D
Upozornění: Tento obrázek neberte hanlivě, jedná se o úryvek z Meme.

Facebook - Ano, či ne?

24. ledna 2012 v 18:08 | Verinka |  My work
Jestli facebook používat nebo ne, to je věčná otázka - Každý tvrdí něco jinéhoKřičící.
Ovšem rozdíl je v tom, JAK člověk facebook využívá:
Jestliže jdete na facebook jen na chvíli, například se s někým domluvit na schůzce, zeptat na nějaké informace - Proč ne, přeci jenom je to komunikace zdarma a dá se mnohem lépe domluvit, než kupříkladu po smsMrkající. Tento způsob naprosto schvaluji.
Ale‼
Pokud ale (kupříkladu teenageři) sedí na facebooku celý den, hledí do té samé modré "zdi" a čekají na.. na co vlastně čekají? Překvapený
Venku svítí sluníčko a místo aby šli ven, napíší si o tom status. Venku je horko na koupání, ale místo aby se šli opravdu vykoupat, napíší si status. Venku sněží, ale nejdou postavit sněhuláka, radši si napíší status. Takhle bych mohla pokračovat donekonečna..Úžasný
Já sama jsem to takhle dělala až donedávna také, ale jednoho dne jsem si řekla "DOST" a od té doby jdu na Facebook tak maximálně na půl hodinky, za účelem zkouknout nové události, domluvit se na něčem s kamarády a tím to končí.
Teď momentálně, držím takzvaný "Facebookový půst".. znamená to, že prostě nějakou dobu tam nepůjdu VŮBEC ! A můžu říct, že to není tak hrozné, jak se některým zdáS vyplazeným jazykem.
Jako dobrý způsob komunikace mi například přijde i icq, které se "pod tíhou Facebooku" zcela ztratilo.
Já osobně si myslím, že nevyužívat facebook v dnešní době už skoro nejde - nejste na Facebooku,nevíte nic. Chtělo by to jen omezit toto věčné vysedávání..Úžasný

©Verinka - autorská práva na tento článek → Kopíruj pouze se zdrojem!

Harry Potter a Relikvie smrti 1.část ke stažení

24. ledna 2012 v 17:45 | Verinka |  Ke stažení - Odkazy
Funkční odkaz ke stažení Harryho Pottera a relikvie smrti + trailerWááu.. v kině je to mazecké :))

Harry Potter a Princ dvojí krve ke stažení

24. ledna 2012 v 17:30 | Verinka |  Ke stažení - Odkazy
Funkční odkaz ke stažení Harryho Pottera + trailer


Řekla bych, že nejlepší film z těch všech.. Podle mého názoru.. :) Stojí za to shlédnout!

Harry Potter a Fénixův řád ke stažení

24. ledna 2012 v 17:15 | Verinka |  Ke stažení - Odkazy
Funkční odkaz na Harryho Pottera a Fénixův řád + trailer

Ulozto - Harry Potter a Fénixův řád


U Nového Zélandu uhynulo 36 kulohlavců černých

24. ledna 2012 v 15:58 | Admin
U novozélandského Jižního ostrova uhynulo 36 kulohlavců černých. Dalších 40 jich zůstává uvízlých při pláži a jejich životy jsou v ohrožení.
Hejno vplulo do mělkých vod a při odlivu v místě uvízlo. Záchranářům se podařilo dostat 17 kulohlavců zpět na moře. Naděje vkládají už jen do dalšího přílivu.
Pláže Nového Zélandu patří k místům s největším výskytem uvízlých kytovců..
Informace čerpány z Novinky.cz

2 Meme - Super Daddy

24. ledna 2012 v 15:38 | Admin |  Meme comics ORIGINAL
Anglická originální verze Meme.. :)Top websites - Only Adress

23. ledna 2012 v 22:52 | Admin
Facebook - Asi nejpoužívanější sociální síť na světě (pak je tu také Twitter a jakýsi Google+,..)

Seznam - Super český vyhledávač, skvělý na odreagování, rozptýlení + hromada reklam

Google - Skvělý vyhledávač, najde vše, přehledný a mimochodem zřizovatel všech ostatních vyhledávačů jako jsou Centrum, Yahoo, Atlas,..

Youtube - web stránka, na které jsou veškeré hudební stopy, videa, filmy, trailery,..

Blog.cz - áno, bez toho by tu nebyl ani tenhle blog! Zkrátka internetová stránka, která umožňuje vytvořit si vlastní webové stránky (dále Estranky, wbs, pise,..)

Icq - komunikační program zdarma (podobné Miranda, Messenger,..)
↑↑↑↑↑↑↑
Odkaz pro stažení Icq

©Verinka - autorská práva na tento článek → Kopíruj pouze se zdrojem

Sedmero pro zvýšení návštěvnosti blogu

23. ledna 2012 v 19:42 | Admin |  Návody blogerům
Takže tady dávám takzvané "sedmero" pro zvýšení návštěvnosti. Samozřejmě zvýšení návštěvnosti vyžaduje čas a mnoho úsilí. Usmívající se

1. Sledování návštěvníků
Je velice důležité znát své návštěvníky. Sledování návštěvníků je základem.
2. design a obsah blogu
Pokud návštěvníka nic na blogu nezaujme do 10 vteřin, odejde. Toto se netýká jen designu ale i toho, jestli návštěvník najde to, co hledal.
3. Kontrola provopisu a překlepů
Kontrolujte po sobě články ještě předtím, než je publikujete!
4. Komunikace s návštěvníky
Odepisujte na komentáře a emaily návštěvníků. Když projevíte zájem o čtenáře, rádi se k vám vrátí.
5. papír a tužka
Všude s sebou noste papír a tužku na zapisování nápadů!
6. Komentujte cizí blogy
Komentováním cizích blogů se vaše jméno dostane do podvědomí jiných lidí a přilákáte další návštěvníky.
7. Výměna odkazů
Tím, že budete váš odkaz vložen výměnou na cizím blogu si také zajistíte vyšší návštěvnost.

Přeju Hodně štěstí!Usmívající se
Informace čerpány z www.navody.tomsh.cz

Harry Potter a Ohnivý pohár ke stažení

23. ledna 2012 v 19:02 | Verinka |  Ke stažení - Odkazy
Funkční odkaz na Harryho Pottera a Ohnivý pohár + trailerHarry Potter a Vězeň z Azkabanu ke stažení

23. ledna 2012 v 18:59 | Admin |  Ke stažení - Odkazy
Funkční odkaz na Harryho Pottera a Vězně z Azkabanu + trailer


Doporučuju shlédnout ten trailer, je monstrózní! :)

Harry Potter a Tajemná komnata ke stažení

23. ledna 2012 v 18:54 | Admin |  Ke stažení - Odkazy
Funkční odkaz na Harryho Pottera a Tajemnou komnatu + trailerHarry Potter a Kámen mudrců ke stažení

23. ledna 2012 v 18:39 | Admin |  Ke stažení - Odkazy
Funkční odkaz na Harry Potter a Kámen mudrců + trailer


Meme a Chuck Norris

23. ledna 2012 v 16:32 | Verinka |  Meme comics(cz)
Tak to je mazec! Chuck Norris se nabalí už i do Meme comicsu.. Smějící se
Zkoukněte!↓↓

O admince

22. ledna 2012 v 18:52 | Verinka |  My talking
Ahooj! :)
Na tomhle blogu bych chtěla už konečně "trvale setrvat"..
Mohla bych vám o blogu něco povědět, že ano?.. No.. Tak: Hlavní téma je komiks Meme, který určitě všichni známe z internetové sítě Facebook (tam je toho totiž všude jako smetí:D) .. Samozřejmě, aby to nebylo tak nudné, pokouším se vymýšlet i vlastní Meme komiksy .. Také tu můžu zveřejnit nějaké vaše nápady a tak dále - Beru VŠECHNO!
Mimo tohle hlavní téma sem poletí i hromada dalších, populárních věcí.. (jako jsou: Twilight, Harry Potter, různé vychytávky do pc, návody, celebrity, obrázky, moje fotografie, ... ) Mohla bych vyjmenovávat do nekonečna..:)
Takže už mi zbývá jen říct: Vítejte na mém blogu a doufám, že se sem rádi budete vracet :)

Meme 1 SK

22. ledna 2012 v 17:55 | Verinka |  Meme comics(sk)
Táákže a první meme je tady! Je to vlastní výroba, takže mi prosím řekněte svůj názor S vyplazeným jazykem

Spřátelit blog

22. ledna 2012 v 17:48 | Admin
Spřáteluji jakýkoliv zajímavý blog.. :))
-Spřátelené blogy uvedu ve svém menu
-Na spřátelené blogy se chodím často dívat, když je zajímavý článek, napíšu komentář a tak dále.. :))
-A když máte na blogu nějaký článek třeba už dva, tři dny, tak k němu nebudu psát každý den nový komentář.. počkám si na nový přidaný článek.. :))
!Pravidla!
• na blog budeš chodit nejméně 2x týdně a napíšeš koment, ale né něco ve stylu "obíhám" :))
• dáš si odkaz na mou stránku mezi Spřátelené blogy nebo Affs nebo co tam budeš mít

1.Přezdívka
2.Blog
3. O čem máš blog


Budu ráda, když se spřátelíme!